Planując swoje przyjęcie ślubne, starasz się zrobić to z dbałością o każdy szczegół. Nie ma miejsca na żadne wpadki. Chcesz, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik i ze sobą idealnie współgrało. Począwszy od wyboru sali weselnej, pleneru, wystroju czy kwiatów, a skończywszy na najmniejszym detalu, jakim są np. wizytówki z nazwiskami gości. Im bliżej planowanej uroczystości, tym czas wybrać nie tylko menu weselne, ale również jeden z najważniejszych deserów – tort ślubny. 

Czym się kierować przy wyborze tortu weselnego? 

Niewątpliwie tort, jest postrzegany jako jeden z głównych punktów przyjęcia ślubnego. Jednocześnie duży nacisk kładzie się na jego wygląd, albowiem ma za zadanie nie tylko smakować, ale i pełnić funkcję ozdobną. Na rynku cukierniczym dostępna jest cała gama smaków, od klasycznej śmietanki i czekolady do szalonych opcji z egzotycznymi owocami. Podobnie jest w przypadku jego kształtu. Możemy zdecydować się na tort  w stylu angielskim, naked, muffinkowy, bądź na stelażu. Wybór jest ogromny. Jak więc wybrać tort idealny? Bez wątpienia najlepiej tę ważną decyzję podjąć wraz ze specjalistą w tej dziedzinie. Jeśli w tak ważnym dniu, nie chcemy zostać rozczarowani wyglądem tortu, najlepiej oddać sprawę w ręce cukierni artystycznej. 

Postaw na jakość i doświadczenie! 

Dlaczego cukiernia artystyczna? Wybór takiej cukierni daje pewność, że tort będzie nie tylko dobrze smakował, ale również stanie się arcydziełem. Cukiernie artystyczne operują pełnym katalogiem swoich wypieków. Chcąc sprostać najbardziej wysublimowanym oczekiwaniom klientów, tworzą niemal dzieła sztuki. 

Kierując się wyborem odpowiedniego cukiernika, postaw przede wszystkim na doświadczenie. Wiedza cukiernika pozwoli dopasować wielkość, smak i wygląd tortu. Przykładem jest cukiernia https://www.art.sarzynski.com.pl/. Ciesząca się stuletnim doświadczeniem, jest w stanie sprostać najbardziej wymagającym gustom smakoszy. Wszystkie słodkości wypiekane są z naturalnych i świeżych składników. Torty tworzone są ręcznie z pasją przez grono doświadczonych cukierników. 

Pracownia artystyczna Sarzyński ma w swojej ofercie nie tylko ciasta i torty weselne. Niewątpliwie dużą popularnością cieszą się tzw. słodkie stoły, zwane także candy barami. Przygotowane w ten sposób słodkie przekąski przyprawiają o szybsze bicie serca niejednego miłośnika słodkości. Przyciągają uwagę nie tylko wyglądem, ale i smakiem. 

Z pewnością, powierzając sprawę doboru tortu cukierni z długoletnim doświadczeniem, spotkamy się z zadowoleniem zarówno swoim, jak i zaproszonych gości.