Portal Promocji Przedszkola

• Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Decrease font size
Zareklamuj się w serwisie Moje-Przedszkole.pl i umieść tutaj swój baner o rozmiarze 125px X 125px - wystarczy że klikniesz na Zostań sponsorem
Baza przedszkoli & żłobków

Szczegółowy opis przedszkola

Miniaturka strony przedszkola

Przedszkole Dzieci Świata
przedszkole niepubliczne

Ocena: 0

Dane kontaktowe:

Ulica: Dywizjonu 303/125
Godziny otwarcia: 7:00 - 18:30

Telefon: 517 72 89 25, 022 8618790
FAX:
Strona WWW: odwiedź stronę
Twoje przedszkole nie posiada własnej strony WWW? Zobacz ofertę strona WWW dla przedszkoli.

Szczegółowa oferta placówki:

Profil przedszkola

• ogólny

Wyżywienie

wyżywienie własne

• Wpisowe:
  • Czesne:

Oferta:

Pracujemy w oparciu o podstawę programową wychowania przedszkolnego, określoną przez MEN. W nauce dzieci wykorzystujemy:
ABC Program wychowania przedszkolnego XXI, Glottodydaktyka wg. prof. Bronisława Rocławskiego, Ćwiczenia grafomotoryczne wg prof. H. Tymichowej
Program Rozwoju percepcji i koordynacji wzrokowej wg M. Frostig & Horne, Program Dziecięcej Matematyki prof. E.Gruszczyk-Kolczyńskiej, Pedagogika zabawy, Elementy Kinezjologii Edukacyjnej

Opis:

Przedszkole Dzieci Świata znajduje się na Bemowie, w bardzo ładnym, całkowicie dostosowanym do potrzeb dzieci budynku. Nasze sale są kolorowe, słoneczne i bogato wyposażone w mebelki, zabawki i pomoce dydaktyczne posiadające atest bezpieczeństwa. Dzieci do swojej dyspozycji mają piękny, bezpieczny i w pełni wyposażony ogród o pow. ponad 1000m2 Do naszej placówki zapraszamy dzieci w wieku 2-6 lat.

Personel:

Przedszkole Dzieci Świata zatrudnia wykwalifikowanych, młodych i pełnych entuzjazmu nauczycieli posiadających szeroką wiedzę z zakresu glottodydaktyki, dziecięcej matematyki oraz wszystkich programów wykorzystywanych w programie przedszkola.

Lokalizacja na mapie:

Podziel się swoją opinią na temat tego przedszkola

Oceń:
Dodano: 2009-12-29 13:14:12    Odsłon: 157