Portal Promocji Przedszkola

• Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Decrease font size
Zareklamuj si? w serwisie Moje-Przedszkole.pl i umie?? tutaj sw骿 baner o rozmiarze 125px X 125px - wystarczy ?e klikniesz na Zosta? sponsorem
Baza przedszkoli & ??obk體

Szczeg贸艂owy opis przedszkola

Miniaturka strony przedszkola

Przedszkole Dzieci ?wiata
przedszkole niepubliczne

Ocena: 0

Dane kontaktowe:

Ulica: Dywizjonu 303/125
Godziny otwarcia: 7:00 - 18:30

Telefon: 517 72 89 25, 022 8618790
FAX:
Strona WWW: odwied藕 stron臋
Twoje przedszkole nie posiada w艂asnej strony WWW? Zobacz ofert臋 strona WWW dla przedszkoli.

Szczeg贸艂owa oferta plac贸wki:

Profil przedszkola

• og髄ny

Wy偶ywienie

wy?ywienie w?asne

Op艂aty

• Wpisowe: z艂
  • Czesne: z艂

Oferta:

Pracujemy w oparciu o podstaw? programow? wychowania przedszkolnego, okre?lon? przez MEN. W nauce dzieci wykorzystujemy:
ABC Program wychowania przedszkolnego XXI, Glottodydaktyka wg. prof. Bronis?awa Roc?awskiego, ?wiczenia grafomotoryczne wg prof. H. Tymichowej
Program Rozwoju percepcji i koordynacji wzrokowej wg M. Frostig & Horne, Program Dzieci?cej Matematyki prof. E.Gruszczyk-Kolczy?skiej, Pedagogika zabawy, Elementy Kinezjologii Edukacyjnej

Opis:

Przedszkole Dzieci ?wiata znajduje si? na Bemowie, w bardzo ?adnym, ca?kowicie dostosowanym do potrzeb dzieci budynku. Nasze sale s? kolorowe, s?oneczne i bogato wyposa?one w mebelki, zabawki i pomoce dydaktyczne posiadaj?ce atest bezpiecze?stwa. Dzieci do swojej dyspozycji maj? pi?kny, bezpieczny i w pe?ni wyposa?ony ogr骴 o pow. ponad 1000m2 Do naszej plac體ki zapraszamy dzieci w wieku 2-6 lat.

Personel:

Przedszkole Dzieci ?wiata zatrudnia wykwalifikowanych, m?odych i pe?nych entuzjazmu nauczycieli posiadaj?cych szerok? wiedz? z zakresu glottodydaktyki, dzieci?cej matematyki oraz wszystkich program體 wykorzystywanych w programie przedszkola.

Lokalizacja na mapie:

Podziel si臋 swoj膮 opini膮 na temat tego przedszkola

Oce艅:
Dodano: 2009-12-29 13:14:12    Ods艂on: 209